Раді вітати Вас на офіційному сайті
Бердянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №
2
Бердянської міської ради Запорізької області!


Прозорість та інформаційна відкритість закладу

Статут

Структура управління

Кадровий склад

Вакансії

Мова освітнього процесу

Територія закріплення

Освітні програми, що реалізуються в закладі

Матеріальне забезпечення

Фактична кількість осіб, що навчаються

ДПА

ЗНО

Олімпіади та конкурси

Річний звіт 2017

Річний звіт 2018

Використання публічних коштів

Правила вступу

Ліцензія/Files/images/z-dnem-nezalezhnosti.jpg/Files/images/video.jpg


Про затвердження порядку отримання благодійної допомоги від батьків для потреб закладів освіти м. Бердянська


УКРАЇНА

БЕРДЯНСЬКА МІСЬКА РАДА

ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

VII скликання

Дванадцята сесія

Р І Ш Е Н Н Я

30 червня 2016 р. № 26

Про затвердження порядку отримання

благодійної допомоги від батьків для

потреб закладів освіти м. Бердянська

Керуючись ст. ст. 25, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 25 Статуту територіальної громади міста Бердянська, з метою встановлення мораторію на збір коштів батьків в навчальних закладах, приведення відповідно до чинного українського законодавства збір благодійної допомоги для потреб закладів освіти м. Бердянська, Бердянська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Керівникам закладів освіти м. Бердянська утримуватись від формування рахунків витрат чи звернень до батьків та батьківських комітетів щодо визначення термінів та розмірів надання матеріальної допомоги.

2. Рекомендувати батькам та батьківським комітетам здійснювати добровільні грошові внески виключно в безготівковій формі шляхом внесення коштів на відповідний рахунок навчального закладу.

3. Рекомендувати батькам та батьківським комітетам у разі добровільного бажання поповнити матеріально-технічну базу навчального закладу передавати будь-яке майно виключно за актом приймання-передачі, підписаного з керівником відповідного навчального закладу.

4. Зобов’язати керівників навчальних закладів освіти м. Бердянська оприлюднити на веб-сайтах банківські реквізити навчальних закладів, оприлюднювати і регулярно оновлювати публічну інформацію у формі відкритих даних про надходження та використання благодійної допомоги на веб-сайтах навчальних закладів до 10 числа наступного за звітним періодом місяця.

5. У разі потреби у навчального закладу щодо використання добровільних грошових коштів батьків керівник навчального закладу погоджує виділення коштів з головою відповідного батьківського комітету з зазначенням цільового призначення та сум витрат що заплановані.

6. Відділу освіти виконавчого комітету Бердянської міської ради організувати проведення відповідної роз’яснювальної роботи серед батьківських комітетів освітніх закладів щодо виконання цього рішення.

7. Прес-службі міської ради та виконавчого комітету Бердянської міської ради оприлюднити дане рішення на офіційному сайті Бердянської міської ради та у засобах масової інформації.

8. Персональну відповідальність за дотримання законодавства з питань отримання благодійної допомоги покласти на керівників закладів освіти.

9. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дойнову Ю.В. та на постійну комісію з гуманітарних питань, депутатської етики та законності (Георгієв Є.І.).

Міський голова В.П. Чепурний/Files/images/site1.png


/Files/images/на главную.png


/Files/images/image0011logo.jpg

/Files/images/DSC01563.JPG

До 190-річчя Бердянська ЗОШ № 2 підготувала експозицію "Становлення Бердянська - ‎1827-1837 роки", яку презентувала у музеї під відкритим небом.

/Files/images/image-0-02-05-447324c203fd91fed063c836e52bb2610af71ccbd1fa1e081d38c76dc5d3618c-V.jpg

Полікультурний проект "Крок до Європи. Німеччина"

/Files/images/image-0-02-05-0a657c11795dfc0e1661c612acb5d7cd4b21e6f6c0016cf5407f41adce16fca3-V.jpg

Наш навчальний заклад, який розташований у самому центрі міста, є одним з найстаріших у Бердянську (заснований у 1923 році), має багату історію, яка частково відображена у нещодавно відкритому шкільному музеї. Педагогічний склад школи поєднує в собі досвід та професіоналізм, креативність та майстерність.

У стінах закладу регулярно проводяться різноманітні заходи та змагання різних рівнів, а наші учні нерідко стають їх переможцями і призерами. Учні школи приймали участь у таких заходах, як презентація літературно-художнього альманаху «Літературні сходи», вокальний конкурс «Українобачення», проект «Світ талантів», театралізована вистава «Птахоград», конкурс «Обери життя», виставка «Знай і люби свій край», вистава «Театр життя», фестиваль «Прес-хвиля», акція «Скажемо насиллю - ні!», захід у міській бібліотеці «Справа у капелюсі», виставка малюнків «Діти на дорозі» тощо.

Щорічно «другого лютого у другій школі» відбуваються зустрічі випускників та колишніх учителів на уроках «обіймів і спогадів», після яких для гостей проходить спеціальний концерт від учнів школи.

Бердянська загальноосвітня школа № 2 – навчальний заклад, у якому пам'ятають попередні традиції та започатковують нові; це велика родина, яка має невичерпну жагу до нових знань. Гостинно запрошуємо до нас на навчання!

null

Стара версія сайту:

http://school-2.com

Питання? Відповідь!

рейтинг
відповіді
перегляди
рейтинг0
відповіді1
перегляди57
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.